TR EN AR

Hakkımızda 

2006 yılında kurulan Almin Alüminyum, Türkiye’nin önde gelen alüminyum profil üreticilerindendir. Almin Alüminyum, 12.500 m2 kapalı alan, 5.000 m2 açık alan olmak üzere toplam 17.500 m2 alan üzerinde kurulu, teknolojik donanımı yüksek, modern fabrikası ve uzman mühendislik kadrosuyla 7.000 ton/yıl üretim kapasitesine sahiptir.

Almin Alüminyum, tecrübeli ve konusunda uzman profesyonel ekibi ile hassas toleranslı, özel alaşımlı, üstün nitelikli alüminyum profil üretiminde uzmanlaşmıştır.

Almin Alüminyum kalıp imalatı, profil üretimi, elektrostatik toz boyama, eloksal kaplama, talaşlı imalat operasyonları ile üretimini entegre hizmet anlayışı içerisinde ve müşterilerimizin güvenini kazanacak kalite ve hızda sürdürmektedir.

 

Firmamız;

 

  • Endüstriyel profil,
  • Mobilya profilleri,
  • İnşaat profilleri,
  • Solar profiller,
  • Otomotiv profilleri,

 

Üretimini gerçekleştirmektedir.

 

Markalaşma üzerine her geçen gün gücüne güç katan Almin Alüminyum, yüksek Ar-Ge ve İnovasyon yatırımları kapsamında tasarım ve mühendislik gücünü arttırarak, talaşlı imalatındaki yetkinliğini en üst seviyelere taşıyarak en zorlu toleranslarda en nitelikli ürünlerin üretimini gerçekleştirmeyi kendisine hedef ve amaç olarak benimsemiştir.

 

İhracatın bir firmanın büyüme ve gelişiminde ne kadar öneme sahip olduğunun farkında olan Almin Alüminyum, yurt içindeki müşterilerinin yanında yurt dışında bulunan müşterilerin tüm taleplerini karşılama ve en zorlu toleranslarda en nitelikli ürünleri olabildiğince en kısa sürede müşteriye üretip, hazırlamanın gayreti içerisindedir.

Test

Form Gönderimi

Tamam

ASO 1.Organize Sanayi Bölgesi Dağıstan Cd. No:9
Sincan - ANKARA - TURKEY
0 312 267 58 80
almin@alminprofil.com.tr